Beauty Magazín

  • JAK SIĘ POZBYĆ PLAM PIGMENTACYJNYCH?

    Przebarwienia, plamy pigmentacyjne, niejednolity odcień skóry. Różne nazwy jednego i tego samego problemu. Ciemne plamy na twarzy, dłoniach, dekolcie i innych częściach ciała, których powstanie spowodowane jest różnymi czynnikami to problem wielu kobiet (występują również u mężczyzn). Jak im zapobiegać? Jak je zredukować i mieć pewność, że nie pojawią się już na naszej skórze?

  • JAK WYKONAĆ PERFEKCYJNY MAKIJAŻ WIECZOROWY SMOKEY EYES

    Idziesz na bal? Masz już piękną sukienkę, wiesz jak się uczesać ale nie masz pomysłu na makijaż? Postaw na klasyczne, przydymione oko. Pasuje każdej  kobiecie i świetnie nadaje się na wyjątkową okazję, np. na bal lub wieczorną imprezę. Dla jednych to doskonałe i proste uzupełnienie wieczornego wyglądu, dla niektórych wykonanie tego typu makijażu jest koszmarem. Istnieje wiele przepisów na właściwe wykonanie smoky eyes.

  • JAK DBAĆ O SKÓRĘ ZIMĄ?

    Sezon zimowy to duże wyzwanie dla naszej skóry. Wymaga zupełnie innego potraktowania niż w pozostałych miesiącach roku. Czujesz się niekomfortowo w swojej skórze i wiesz, że musisz coś z tym zrobić? Czy wiesz, jakich zmian w pielęgnacji dokonać i jakie produkty wybrać? Damy Ci kilka wskazówek i spróbujemy obalić mity dotyczące pielęgnacji skóry w okresie zimowym.